+90 541 509 99 54 info@duranlarpen.com

Kadir K. Bey – Barok Ceviz TV Ünitesi

“Ben de TV ünitesi yaptırdım Duranlar Mobilya’ya kendilerine ölçü verdim fakat ölçü TV ye küçük geldi yeniden küçük gelen üniteyi aldılar ve yerine gerçek büyüklükte ünite verdiler hiçbir ek ücret talep etmediler Allah razı olsun Duranlar Mobilya”  

Devamını Oku

Ahmet U. Bey – Mutfak Dolabı

“Amerikan kapılarımız, mutfak dolabımız çok güzel oldu, mutfak dolaplarının renk uyumu çok hoşumuza gitti. Kapaklar, çekmeceler hepsi gayet güzel ayarlanmıştı. Çok ilgilendiler, çok memnun kaldık”    

Devamını Oku

Meryem Hanım – Ranza

“İnternetten çok beğendiğim bir ranzayı sipariş verdim. Gösterdiğim modelin aynısını istemiştim. Ürünü eve getirdiklerinde ben ve eşim gerçekten çok beğendik. Hem çok sağlam hem de çok güzel oldu.”

Devamını Oku

Ö. S. – Ayakkabılık

“Duranlar Pen’e dış kapımızın önü için bir dolap siparişi verdim. Merdiven nedeniyle oluşan eğimden ötürü girişi hem güzelleştirmesi hem de yerine tam oturması bizim için çok önemliydi. Dolap büyük olmasına rağmen 3 gün sonra geldi ve yerine harika şekilde tam uydu. Daha sonra mutfağımıza bir dolap daha yaptırdım. O da aynı kalite ve güzellikte idi. Kaliteli ürün, güler yüzlü…

Devamını Oku